Noc Muzeów w krainie fantasy

Zapraszamy 16 maja (piątek) na Noc Fantasy, która odbędzie się na placu przy Wieży Woka, od godziny 17:00 do 22:00. Na zwiedzających czekają liczne atrakcje, m.in. spotkanie z postaciami fantasy, prezentacja replik zabytków kultury materialnej wczesnego średniowiecza, pokaz tkania na krośnie pionowym, opowieści o bohaterach fantasy, strzelanie z łuku, mini LARP dla dzieci (do 12 lat), gry (planszówka Carcassonne, karcianka Munchkin, towarzyska Jenga) i zabawy, malowanie twarzy we wzory fantasy, wróżenie runiczne i wiele innych.

Ponadto zwiedzanie Wieży Woka.

Do świata legend i mitów zapraszają organizatorzy:

Muzeum Ziemi Prudnickiej, Městské informační a kulturní středisko Krnov, Farmerownia.pl, Bukowy Las, Smart - Nauka Języka Angielskiego, Prudnicki Ośrodek Kultury

Banery

PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN Z PROSTŘEDKŮ EVROPSKÉHO FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ V RÁMCI PROJEKTU" PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE V ČESKO-POLSKÉM POHRANIČÍ"

Publikacja: Wtorek, 6 maja 2014r. godz.:23:16.