Spotkanie z Andrzejem Stasiukiem

Uniwersytet Złotego Wieku "Pokolenia", Muzeum Ziemi Prudnickiej oraz Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Prudniku zapraszają na spotkanie z Andrzejem Stasiukiem (prozaikiem, dramaturgiem, publicystą, wydawcą, jedną z najgłośniejszych postaci literackich ostatnich lat) w czwartek 17 października 2013 r. o godz. 18:00 w Centrum Tradycji Tkackich przy ul. Królowej Jadwigi 23 w Prudniku.

Andrzej STASIUK ? urodzony w roku 1960, autor ponad 20 książek (powieści drogi i wędrówki), laureat wielu nagród literackich m. in. Fundacji im. Kościelskich i NIKE (za ?Jadąc do Babadag?), buntownik wobec literatury i życia, właściciel niekonwencjonalnego życiorysu, umieszczony przez krytyków w grupie najważniejszych polskich pisarzy średniego pokolenia.

Publikacja: Czwartek, 10 października 2013r. godz.:11:28.